Naturalne soki oczyszczające organizm cieszą się coraz większą popularnością. Są propagowane przez dietetyków i ekspertów w najróżniejszych dziedzinach jako najprostszy i najzdrowszy sposób na skuteczną detoksykację. Nie tylko odciążają układ trawienny, usuwają toksyny czy złogi z jelit, ale przy okazji dostarczają organizmowi mnóstwo minerałów i witamin. Warto dostarczać je organizmowi na co dzień, a raz na kilka miesięcy decydować się na solidne oczyszczanie za pomocą soków. Gdzie można je kupić? Poniżej znajduje się kilka propozycji.

Stacjonarne sklepy i supermarkety

Naturalne soki z owoców i warzyw są w ostatnich latach niezwykle popularne, dlatego pojawiły się na półkach wielu sklepów. Warto szukać ich nie tylko w lepszych sklepach warzywnych, ale również w działach ze zdrową żywnością w supermarketach. Większość sklepów sieciowych czy popularnych delikatesów dysponuje szerokim wyborem najróżniejszych soków naturalnych, czy też ich ekologicznych wariantów, które są droższe, ale za to cechują się wyższą jakością czy brakiem chemicznych dodatków. Warzywne i owocowe soki bez problemu można znaleźć również w specjalnych sklepach ze zdrową żywnością.

Tłocznia Szymanowice/ W spółce z naturą

Jest to rodzinna firma spod Warszawy, która kiedyś była gospodarstwem rolnym zajmującym się sadownictwem. Obecnie firma specjalizuje się w tłoczeniu naturalnych soków owocowych i warzywnych, a w swoim internetowym sklepie ma ogromny wybór zdrowych napojów. W ofercie znajdują się zarówno popularne soki z jabłek, gruszek czy granatów, jak i soki z rokitnika, imbiru, aloesu czy marakui. Soki dostępne są w butelkach o różnej pojemności, a na stronie bardzo często można trafić na atrakcyjne promocje.

Olini

Olini to internetowy sklep, w którym królują naturalne, niefiltrowane oleje, oliwy i octy. Znajdziemy tam również pełnowartościowe zakwasy, przeciery, zdrowe przekąski, a także naturalne soki. Wszystkie produkty Olini są najwyższej jakości, produkowane bez użycia sztucznych wzmacniaczy. Produkty marki można zamawiać przez internet, ale coraz częściej pojawiają się również w sklepach ze zdrową żywnością.

Oryginalny Sok

Jest to firma, której historia sięga 1992 roku. Na przestrzeni lat zdobyła uznanie nie tylko w kraju, ale i za granicą. W ofercie sklepu znajdują się naturalne soki oraz produkty wegetariańskie i wegańskie, które można zamawiać za pośrednictwem strony internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *